Menu
· Aktualności
· Członkowie
· Historia
· Przemienniki
· Kontakt
· Galeria zdjęć
· DYPLOM 20LAT
· DYPLOM 25 LATSponsorzy

Propagacja

DYPLOM LESZNO
Regulamin dyplomu "LESZNO"1.Postanowienia ogólne: Akcja dyplomowa jest znowieniem - kontynuacją wydawanego wcześniej przez klub SP3ZIR dyplomu. Celem akcji jest promocja w środowisku krótkofalowców miasta Leszna i powiatu Leszczyńskiego. Akcja dyplomowa startuje z dniem 02-04-2017 i prowadzona jest bezterminowo. Dyplom wydawany w wersji elektronicznej jest bezpłatny.

2. Zasady przyznawania dyplomu: Akcja dyplomowa jest skierowana do nadawców i nasłuchowców z tereny kraju jak i z zagranicy

3. Aby otrzymać dyplom należy zdobyć 25punktów według następującego klucza: stacja klubowa SP3ZIR- 10pkt (stacja obowiązkowa) , członek klubu SP3ZIR - 3pkt ( lista członków na stronie klubowej), stacje pracujące z miasta i powiatu leszczyńskiego - 1punkt. Łączności i nasłuch prowadzone na wszystkich pasmach i we wszystkich modulacjach. Zaliczane jest tylko jedno QSO na danym paśmie niezależnie od modulacji. Łączności przeprowadzone poprzez przemienniki leszczyńskie SR3L i SR3LS są zaliczane do punktacji.

4. Zgłoszenie powinno zawierać : znak i imię nadawcy zgłaszającego się po dyplom, krótki tekstowy wykaz przeprowadzonych łączności.

5. Zgłoszenia do dyplomu prosimy przesyłać do kolegi Pawła SQ3OOM pod adres: sq3oom@wp.pl

6. Wydawca dyplomu: Wydawcą dyplomu jest Leszczyński Klub Krótkofalowców "KWARC" SP3ZIR.

Życzymy miłej zabawy i zdobycia jak największej liczby punktów pozdrowienia amatorskie 73. Zarząd klubu SP3ZIR.


PrzyjacieleGości Online : 1